Course number 000008 - special activity

DateTimeRoomLecturer
13/05/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/05/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
13/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/05/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/05/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
14/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
15/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
15/05/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
15/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
15/05/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
15/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
15/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
16/05/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
17/05/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
17/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/05/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/05/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
20/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/05/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/05/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/05/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
22/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
22/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
22/05/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
22/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
22/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
22/05/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
23/05/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
23/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
23/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
23/05/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
23/05/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
23/05/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
23/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/05/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/05/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
24/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/05/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/05/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/05/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
28/05/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/05/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
28/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/05/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
29/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
29/05/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
29/05/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
29/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
29/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
29/05/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
30/05/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
31/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
31/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
31/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
31/05/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
31/05/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
31/05/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
03/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
03/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
03/06/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
03/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
03/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
03/06/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
04/06/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
04/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
04/06/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
04/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
04/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
04/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
05/06/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
05/06/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
05/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
05/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
05/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
05/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
06/06/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
06/06/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
06/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
06/06/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
06/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
06/06/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
06/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
07/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
07/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
07/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
07/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
07/06/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
07/06/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
10/06/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
10/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
10/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
10/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
10/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
10/06/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
11/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
11/06/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
11/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
11/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
11/06/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
11/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
12/06/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
12/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
12/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
12/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
12/06/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
12/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/06/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/06/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/06/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
13/06/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
13/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/06/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/06/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
14/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
14/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/06/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
17/06/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
18/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
18/06/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
18/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
18/06/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
18/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
18/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
19/06/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
19/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
19/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
19/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
19/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
19/06/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
20/06/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/06/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/06/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
20/06/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
20/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/06/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
21/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/06/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
21/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/06/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
24/06/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
24/06/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
25/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
25/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
25/06/2018 - Mon
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
25/06/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
25/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
25/06/2018 - Mon
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
26/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
26/06/2018 - Tue
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - תרגיל
26/06/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
26/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
26/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
26/06/2018 - Tue
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
18:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
08:30-18:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
27/06/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
28/06/2018 - Thu
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/06/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
28/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
28/06/2018 - Thu
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
01/07/2018 - Sun
08:30-19:30 S-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
01/07/2018 - Sun
08:30-19:30 C-003נא להזמין בפברואר - הרצאה
01/07/2018 - Sun
08:30-19:30 C-002נא להזמין בפברואר - הרצאה
01/07/2018 - Sun
08:30-19:30 C-001נא להזמין בפברואר - הרצאה
01/07/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
01/07/2018 - Sun
08:30-19:30 C-004נא להזמין בפברואר - הרצאה
02/07/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
03/07/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
04/07/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
05/07/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
08/07/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
09/07/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
10/07/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
11/07/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
12/07/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
15/07/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
16/07/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
17/07/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
18/07/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
19/07/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
22/07/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
23/07/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
24/07/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
25/07/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
26/07/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
29/07/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
30/07/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
31/07/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
01/08/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
02/08/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
05/08/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
06/08/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
07/08/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
08/08/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
09/08/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
12/08/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
13/08/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
14/08/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
15/08/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
16/08/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
19/08/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
20/08/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
21/08/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
22/08/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
23/08/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
26/08/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
27/08/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
28/08/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
29/08/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
30/08/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
02/09/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
03/09/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
04/09/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
05/09/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
06/09/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
09/09/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
10/09/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
11/09/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
12/09/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
13/09/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
16/09/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
17/09/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
18/09/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
19/09/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
20/09/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
23/09/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה
24/09/2018 - Mon
08:30-22:30 K-001מרכז חישוב - הרצאה
25/09/2018 - Tue
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
26/09/2018 - Wed
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
27/09/2018 - Thu
08:30-22:30 K-001שיפוץ - הרצאה
30/09/2018 - Sun
08:30-21:30 K-001שפוץ - הרצאה